top of page
OOG - ESKOLA KONTSEILUA
 
Gurasoak:
Jone Elgorriaga
Idurre Betelu
Juncal Amunárriz 
Leire Iraola
Iñaki Maíllo
Maider Ibáñez
Laura Fernández
Aritz Martiarena
Ana Gallardo
Ainhoa Fz. De Labastida (2018-2024)
Gurasoak (2020-2024)
Irakasleak (2020-2024)
Itsaso Pulido
Aitor Meltxisidor

Marisa Cuesta
Ioritz Manterola
Nerea Erkizia
Gurasoak (2018-2022)
Vanesa Parro
Patricia González
Esther Bejarano
Ruth Rico
Gotzon Aizpiolea
Alfonso Barreiro
Saioa Martínez (IFE)
Irakasleak (2022-2026)
Leire Ordoki
Eli Irazoki
Aitor Otaño
Josu Castrillejo
Ana Muñoz

 
Zuzendaritza taldea:
Irakasleak:
Beste ordezkariak: 
Irakasle ez diren langileen ordezkaria
Udaletxearen ordezkaria:
Iñaki Irastorza
Thania Pazos
HAUR HEZKUNTZA

Edurne Urtizberea - HH 2A
Mari Jose Gamio - HH 2B
Marga Zinkunegi - HH 3A
Zuriñe Osa - HH 3B
Angel Villanueva - HH 4A + Koord.
Itziar Artola - HH 4B
Lucia Oyarzabal - HH 4D
Nerea Erkizia - HH 5A
Olatz Ekexpuru - HH 5B
Mariana Jurado - HH Laguntza
Ane Azkue - 1/3 HH Laguntza
Irakasleak:
LEHEN HEZKUNTZA

Josu Otzeta - LH 1A
Ainara Etxeberria - LH 1B 1/2
Oihane Bengoetxea - LH 1B 1/2
Itsaso Pulido - LH 2A
Alaitz Danboriena - LH 2B + Koord.
Agurtzane Altzaga - LH 2D
Aitor Meltxisidor - LH 3A + Koord.
Leire Ordoki - LH 3B
Leire Garde - LH 3D 1/2
Nerea Cassagne - LH 3D 1/2
Ainhoa Eceiza - LH 4A
Eli Irizar - LH 4B
largi Quevedo - LH 5A
Arantza Lasa - LH 5B
Isabel Lekaroz  - LH 5D
Marisa Cuesta - LH 6A + Koord.
Ioritz Manterola - LH 6B
LAGUNTZA TALDEA 

Ana Muñoz - Kontsultorea
Usue Turrillas - ALE
Idurre Bera - P.T. 2 zikloa
Ana Benito - P.T. 3 zikloa
Maider Etxeberria - P.T. 2/3 
Naiara Molina - P.T. 1/3
Lorena Zalakain - Hezitzailea
Juanjo García - Hezitzailea
Amaia Carazo - Hezitzailea
Lorea Elizalde - Hezitzailea (1/2)
Kristina Gonzalez - Logopeda (2/3)
Andoni Campos - ALE (1/3)
ESPEZIALISTAK

Elixabet Irazoki - Ingelesa 1 (LH4-LH6)
Ainara Atxaga - Ingelesa 2 (LH1/LH5)
Maite Erasun - Ingelesa 3 (LH2/LH3)
Aimar Mitxelena - Ingelesa HH (5/6)
Gotzon Vidaurre - GH (LH1,LH2eta LH3)
Alazne Inciarte:- GH (LH4/LH5/LH6)
Mª Carmen Aranda - Erlijioa
Karmele Apezetxea - Musika
Ander Lizarralde - Bertso
Elena Goenada - HIPI 
Oihane Bengoetxea - HIPI (1/2)



 
KLAUSTROA:
 
Zuzendaritza taldea:
Jone Elgorriaga - Zuzendaria
Idurre Betelu- Ikasketaburua
Junkal Amunarriz - Idazkaria
 
AKA:
Josu Castrillejo
 
BeA:
Aitor Otaño
Idurre Betelu (1/2)
 

IGE: Ikasleen Guraso Elkartea

Ikastetxeko ikasleen gurasoek osatzen dute, eta haien ordezkariak, ikastetxeko zuzendaritzarekin batera, eskolako egunerokoaren antolaketan elkarlanean aritzen dira.

Kudeatutako ekintzen artean, familientzako hitzaldiak, goiz-txokoa, eskolaz kanpoko ekintzak, txangoak, jaialdiak, Elatzeta eguna… daude.

Harremanetan jarri nahi izanez gero:

654 174 833

elatzetagurasoelkartea@elatzeta.net

Proposamenak, iradokizunak, alderdi positiboak, kezkak...

bottom of page